الکتروموتور های سری YJS

در این مطلب با یکی دیگر از الکتروموتورهای فشار ضعیف LV با عنوان الکتروموتور های سری YJS در خدمت شما هستیم. برای آشنایی با این دسته از موتور های الکتریکی تا پایان مطلب با دیزل پارس باشید.

الکتروموتور های سری YJS از نوع الکتروموتور های آسنکرون القایی هستند که شباهت خیلی زیادی به الکتروموتور های سری YU دارند تنها آن ها این است که در توانها و سایزهای بالاتری تولید می شوند. از الکتروموتور های سری YJS می توان برای به حرکت دراوردن انواع ماشینها با کاربرد عمومی مانندکمپرسورها، تهویه ها، پمپهای آب در مقیاس بزرگ و مانند آن استفاده نمود.
الکتروموتورهای سری YJS از نوع موتور قفس سنجابی،  موتور آسنکرون، سه فاز با فرکانس ۵۰ هرتز می باشند. درجه حفاظت IP55 و روش خنک کاری IC411  می باشد. سطح ولتاژ ۳۸۰ ولت، شرایط کاری S1 ، کلاس عایقی F و کلاس حرارتی B می باشد. نوع نصب محدودیتی ندارد و بنا به سفارش مشتری می تواند تغییر کند.سنسورهای مختلف را می توان با توجه به سفارش و در خواست مشتری بر روی الکتروموتور نصب کرد.

مشخصات کلی الکتروموتور های سری YJS در جدول زیر آمده است. تولید الکتروموتورهای خاص با توجه به نیاز مشتری امکان پذیر می باشد.

نوع حفاظت IP 55Protection Degree
روش خنک کردنIC411Cooling Method
سیستم نصبIMB3 , IMB35,IMV1Mounting Design
فرکانس نامی موتور۵۰HZRated Frequency
سطح ولتاژ۳۸۰VRated Voltage
نحوه اتصالYConnection
شرایط کاریS1Duty Type
کلاس عایقی F/BInsulation Class

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *