انواع مدل های مختلف کارواش بخار طرح سوپر

انواع مدل های مختلف کارواش بخار طرح سوپر

دستگاه های کارواش بخار طرح سوپر از نظر ابعاد و اندازه خیلی بزرگ نیستند و کمی بلندتر از قد یک انسان متوسطند و جای زیادی را اشغال نمی کنند. ویژگی دیگر این دستگاه در مقایسه با مدل های خارجی بخارشو این است که نیازی به پر کردن مخزن آب نداریم و شلنگ آب مستقیم به دستگاه وصل می شود. فقط کافی است کلید روشن شدن را فشار دهید. و چند دقیقه صبر کنید تا بخار تولید شود.

دستگاه کارواش بخار صنعتی دارای امکانات منحصربفردی است که در هیچ محصول مشابهی وجود ندارد. با اتصال برق و آب و گاز به دستگاه می توانید کار را شروع کنید.

این نوع کارواش در دو مدل تک کاره و سه کاره موجود می باشد. مدل تک کاره فقط بخار تولید می کند. ولی در مدل سه کاره امکان تولید و خروج آبداغ و آبسرد هم وجود دارد که هرگاه خواستید از آبسرد یا آبداغ استفاده کنید دستگاه را در آن حالت قرار می دهید یعنی شیر مخصوص را باز می کنید. همچنین امکان تنظیم دمای آبداغ هم وجود دارد. فشار خروج آب سرد و آبداغ بیش از ۱۰۰ bar می باشد. و دمای آبداغ خروجی ۸۵ درجه سانتیگراد است.

 مزیت مهم این دستگاه نسبت به مدل های بویلری تولید سریع بخار است که در عرض ۳ تا ۵ دقیقه دستگاه آماده کار کردن است. در حالی که در مدل های بویلری یک تا دو ساعت قبل از استفاده باید آن را روشن کرد تا آب به دمای لازم برسد. حمل و نقل آنها هم مشکل نداردو اگر می خواهید دستگاه کارواش را جابجا کنید می توانید پایه های چرخدار را سفارش دهید. و در نهابت این که در کارواش بخار طرح سوپر امکان استفاده همزمان از سه حالت وجود ندارد و در یک لحظه فقط از یکی از حالت ها می توان استفاده کرد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *