تابلو برق های فشار متوسط فیکس چگونه هستند؟

تابلو برق های فشار متوسط فیکس چگونه هستند؟

تابلو برق های فشار متوسط فیکس متناسب با استانداردهای مرتبط به تجهیزات با سطح ولتاژ متوسط طراحی و ساخته می شود. با در نظر گرفتن این نکته که ایمنی در بهره برداری اولین و همچنین مهمترین پارامتر در مورد تابلو های فشار متوسط محسوب می شود، به همین دلیل در ساخت تابلو های مذکور از انواع شیوه های استاندارد طراحی جهت رفع هرگونه اشتباه یا خطای نیروی انسانی در هنگام بهره برداری استفاده می شود. تابلو برق های فشار متوسط فیکس در سطح رنج ولتاژی KV 33 و ۲۴ و ۱۱ و همچنین سطح جریانی ۶۳۰ و۱۲۵۰ آمپر ساخته شده و به بازار عرضه می شوند.

با توجه به اهمیت ایمنی در سطح ولتاژ فشار متوسط، تجهیزات مربوطه در هنگام ساخت و همچنین پس از تکمیل شدن تحت انجام آزمایشات الکتریکی مربوط به سطح ولتاژ متوسط قرار داده می شوند. بهره گیری از انواع حفاظت های جریانی و ولتاژی در سلول های خروجی تابلو های ذکر شده یکی دیگر از ویژگی های این تجهیزات می باشد.

با توجه به مشکلات مربوط به کمبود فضا و هزینه های بسیار بالای زمین در شهرهای بزرگ و صنعتی، بهره گیری از تجهیزات الکتریکی ایمن با حجم کوچک از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. این تابلو برق ها با بهره گیری از تکنولوژی های جدید در زمینه کاهش قوسهای الکتریکی در یک طراحی جدید با ابعاد کم توانسته بخشی از این نیاز قابل توجه را مرتفع سازد. بکارگیری محفظه های گاز SF6 و همچنین خلاء برای دفع قوسهای الکتریکی در هنگام قطع و وصل کلیدهای فشار متوسط یکی از عمده ترین ویژگی های این تجهیزات می باشد. البته قابل ذکر است نحوه طراحی و ساخت این تجهیزات جهت انجام آزمایشات الکتریکی با توجه به حجم کوچک یکی از عمده ترین مسائلی است که از سوی مصرف کنندگان مورد توجه قرار می گیرد. امکان استفاده از انواع حفاظت های زگوندری جریانی و ولتاژی بر روی تابلو های فشار متوسط فیکس همانند فشار متوسط ثابت.

دیگر مزیتهای تابلو برق های فشار متوسط فیکس عبارت اندز:

  • قابلیت استفاده از تجهیزات فشار متوسط با مارک های مختلف مانند BATEL ترکیه، اشنایدر الکتریک و …
  • قابلیت استفاده از رله های حفاظتی با مارک های مختلف
  • ابعاد استاندارد
  • ۲۴ ماه گارانتی
  • قابلیت کنترل پذیری ورودی ها و خروجی ها با بهره گیری از سیستم های هوشمند

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *