راه های تشخیص کارواش های بخار غیر استاندارد

راه های تشخیص کارواش های بخار غیر استاندارد

قبل از هر چیزی برای آشنایی با راه های تشخیص کارواش های بخار غیر استاندارد به مطالب زیر توجه جدی فرمایید :

۱- ارائه مدارک و گواهی های دیگر غیر از پروانه استاندارد از نظر قانون و سازمان ملی استاندارد هیچ ارزشی ندارند. لازم بذکر است که گواهی های ایمنی، گواهی های مدیریت کیفیت ایزو و سیستم های کیفیت یا موارد مختلف دیگر از هیچ ارزش فنی اجرایی برخوردار نمی باشند و صرفاً نمایانگر یک مستندسازی اداری هستند.

۲- تولید کننده دستگاه های کارواش بخار استاندارد باید دارای پروانه باشد و پروانه استاندارد مولد بخار حتما باید دارای کد ردیابی ملی باشد تا مشتریان بتوانند به راحتی با مراجعه به سایت سازمان ملی استاندارد ایران از صحیح بودن آن اطمینان حاصل نمایند. در نمونه ارائه شده پروانه استاندارد، شما در بالای سمت چپ می توانید کد ردیابی آن را بدست آورید.

سازمان استاندارد به عنوان متولی قانونی استانداردها در ایران نه تنها این گواهی ها را برای تولید محصولات استاندارد مورد تایید قرار نمی دهد بلکه استفاده تبلیغاتی و ارائه شبهه به خریداران را نیز جرم می داند و مطابق قانون با متخلفین برخورد می نماید .

و در آخر به خریداران محترم کارواش بخار توصیه می شود فقط بعد از تحقیق و بررسی لازم اقدام به خرید دستگاه مولد کارواش بخار نمایند، زیرا افراد سود جو در کمین شما می باشند تا جان و مال شما را به خطر بیاندازند .

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *