کمپرسور و خشک کن هوای فشرده آن (دسی کانت)

کمپرسور و خشک کن هوای فشرده آن (دسی کانت)

کمپرسور و خشک کن هوای فشرده آن (دسی کانت) شامل دوبرج فولادی می باشد که این برجهای فولادی رطوبت را با مواد جاذبی (سلیکاژل واکتیوالومینا) که دارد تا میزان بسیار بالایی(۴۰ درجه سانتیگراد) جذب کرده بطوریکه هوای فشرده کاملا خشک وعاری از رطوبت میشود که در صنایع دارویی و شیمیایی و موادغذایی و خودرو مناسب است .

کمپرسور و خشک کن هوای فشرده آن (دسی کانت) به دلیل جلوگیری از رطوبت در سیستم هوای فشرده که باعث خوردگی و رسوب در لوله ها و بالا رفتن هزینه های تعمیرات و…میشود، از خشک کننده ها که بصورت گرانول هایی می باشند که رطوبت را جذب می کنند استفاده می شود که تمامی قطرات آب را از بین میبرد.

انواع مختلف این محصول کمپرسور

این کمپرسور ها در دو نوع بدون حرارت و حرارتی وجود دارد و برای محیطهایی که دمای آنها کمتر از صفر درجه باشد حتما باید از درایر دسی کانت استفاده شود که هوای آن ۳۵ برابر خشک تر از تبریدی می باشد مواد دسیکانت به شدت به روغن حساسیت داشته و در صورتیکه به روغن آلوده شوند قابلیت خود را از دست می دهند.

برای تشخیص تعویض مواد داخل درایر میتوان با رویت مواد جاذب رطوبت که به شکل کروی و تغییر رنگ آن ازسفیدی کامل به زرد پررنگ یا متمایل به قهوه ای به تعویض آن پی برد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *