چرا باید کارواش های بخار را انتخاب کنیم؟

چرا باید کارواش های بخار را انتخاب کنیم؟

کارواش با کمترین تجربه کاری و از طرفی نیز کمترین امکانات و تجهیزات وسیله ای بسیار مناسب جهت کسب درآمدهای بالا شده است. با توجه به افزایش و نیاز جامعه برای کارواش های ماشین ها در شهرهای بزرگ و کوچک، امروزه این شغل یکی از سودآورترین مشاغل خدماتی شده است و به زودی در جایگاهی برتر از سایر خدمات قرار خواهد گرفت.

کارواش ماشین ها با توجه به تعداد زیاد مشتریان در زمینه دریافت خدمات شستشوی ماشین و از طرفی دیگر نیز ورود ماشین های گران قیمت و علاقمندی بیش از پیش مردم برای تمیز نگه داشتن خودرو های سواری همه از عوامل گسترش این خدمات گردیده است.

در کارواش با آب، با استفاده از پمپ های پیستونی با فشار بالاتر از ۱۵۰ بار، اقدام به شستشوی ماشین می نمایند و اگر بدنبال گرم کردن آب هم باشند از دو روش یکی استفاده از پکیج یا آب گرم کن های معمولی و دیگری استفاده  از بویلر آبگرم فوری کارواشمی باشد.

در روش سنتی و قدیمی استفاده از حجم زیادی آب برای شستشو و داشتن پمپ با فشار بالا که توان مصرف برق زیادی را طلب می کند سبب بروز مشکلات زیادی است و علاوه بر موارد ذکر شده به دلیل استفاده از مواد نفتی برای موتورشویی مشکلات زیست محیطی نیز مطرح می باشد.

هزینه اولیه راه اندازی کارواش بخار کمی بالاتر از کارواش آبسرد یا آبگرم معمولی می باشد ولیکن هزینه های بهره برداری در روش سنتی بسیار بالاتر می باشد که با یک حساب سرانگشتی متوجه خواهید شد که بعد از چند ماه برای شما هزینه پرداختی را جبران می نماید. ولی در سیستم کارواش بخار، شما نیاز به استفاده از مواد نفتی ندارید و از طرفی نیز مصرف برق به شدت کاهش می یابد و از همه مهم تر اینکه مصرف آب و در نتیجه فاضلاب نیز بسیار کاهش می یابد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *