کارواش های بخار برقی (الکتریکی) و کارد آنها

کارواش های بخار برقی (الکتریکی) و کارد آنها

کارواش بخار نوع برقی یا الکتریکی با توانایی تولید بخار بطور پیوسته و مداوم و بدون وقفه در زمان های طولانی طراحی و ارائه شده است. این دستگاه بصورت سیار روی چهار چرخ طراحی شده است و به آسانی قابل حمل به نقاط مختلف می باشد.وزن متعارف بدون آب کارواش بخار برقی(الکتریکی) حدود ۵۰ کیلو گرم و در زمان کار (با آب) حدود ۷۵ کیلو می باشد. این دستگاه علاوه بر اینکه دارای تجهیزات کنترلی ایمنی استاندارد مولد های بخار می باشد از یک سیستم جدید کنترل آب تغذیه نیز برخوردار می باشد که سبب بهبود عملکرد و کارایی دستگاه شده است.

کارواش بخار برقی بر اساس اصول فنی مولدهای بخار و همچنین استانداردهای طراحی کارواش های بخار صنعتی تولید شده است. مدار فرمان دستگاه بصورت اتوماتیک بوده و عملکرد مناسب سیستم قدرت و کنترل توسط حسگرهای کنترل سطح، کنترل دما و کنترل فشار انجام می شود.

قدرت و توان و برق مصرفی این دستگاه بین ۲ الی ۵ کیلو وات در صورت استفاده و خروج بخار می باشد. برق ورودی تک فاز و سه فاز امکان پذیر است و البته با توجه به اینکه در برق سه فاز بار الکتریکی روی سه سیم جریان تقسیم می گردد لذا استفاده از برق سه فاز بهتر می باشد. زمان مورد نیاز برای رسیدن بخار (آب ۱۵ درجه الی ۱۰۰ درجه) بین ۱۵ الی ۳۰ دقیقه بسته به نوع برق(سه فاز-تکفاز) متغیر است.

پمپ تغذیه دستگاه بطور کاملاً اتوماتیک آب را از منبع به دستگاه وارد می کند و با توجه به اینکه این عمل بصورت خودکار و مداوم صورت می گیرد نیازی به آب کردن این کارواش بخار برقی، توسط کاربر نمی باشد.

کاربرد اصلی این کارواش برای داخل شویی و روشویی با گان پارچه ای در کارواش بخار می باشد. لازم به ذکر است در خیلی از محصولات مشابه خارجی یا داخلی تغذیه دستگاه اتومات و مداوم نیست و کاربر باید در زمان های مختلف نسبت به آبگیری دستگاه اقدام نماید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *