برد کنترلی دیزل ژنراتور و نکاتی که هنگام خرید آن باید توجه شود

برد کنترلی دیزل ژنراتور و نکاتی که هنگام خرید آن باید توجه شودبرد کنترلی دیزل ژنراتور نحوه راه اندازی و نیز کنترل _ حفاظت دیزل ژنراتور را انجام می دهد به عبارت عامیانه وجود برد دیزل ژنراتور در کاربردهای اضطراری و نیز کاربرد دائم کار باعث می شود احتمال خرابی و آسیب دیدگی دیزل ژنراتور به صفر میل کند. کنترل کننده دیزل ژنراتور با نام برد دیزل ژنراتور _ برد کنترل دیزل ژنراتور_کنترلر دیزل ژنراتور _ برد ATS دیزل ژنراتور _ برد AMF دیزل ژنراتور در بازار ایران نامیده می شود.

برد کنترلی دیزل ژنراتور و نکاتی که هنگام خرید آن باید توجه شود :

قبل از گرفتتن قیمت برد کنترل دیزل ژنراتور ابتدا باید برند موتور دیزل و مدل آن مشخص شود زیرا برخی از برندها فقط با پروتکل های ارتباطی خاصی روشن و خاموش می گردند و بنابرین تنها از بردهای خاصی که این پروتکل را دارند باید استفاده شود و اگر از برد کنترلی دیزل ژنراتور ی که آن پروتکل ارتباطی خاص را ندارد استفاده گردد تحت هیچ شرایط دیزل ژنراتور روشن نمی شود.

به عنوان مثال برند VOLVO PENTA دیزل ژنراتورهای ولوو ، برد کنترلی که استفاده می شود بایستی حتما پرتکل CAN BUS یا J1939 را داشته باشد پس فقط برد DSE 7320 مناسب می باشد و نه مدل DSE 5220 . بنابراین قبیل از خرید برد کنترلی دیزل ژنراتور به این نکته مهم دقت فرمایید. بعلاوه کاربردهای امر جنسی و یا دائم کار در تعیین برد دیزل ژنراتور نقش تعیین کننده ای دارد. پس در هنگام خرید برد کنترلی دیزل ژنراتور به این نکته نیز توجه فرمایید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *