کمپرسورهای اسکرو روتاری سری L و ویژگی های آن ها

کمپرسورهای اسکرو روتاری سری L که در آنها روغن تزریق می شود دامنه ای از ترکیبات با کارکرد بالا، قابلیت اعتماد با سهولت در نصب و خدمت رسانی و  هزینه های عملکردی پایین را دارند. تحقیقات پیوسته و روش های تولید جدید تحویل کارکرد بالا و استانداردهای کیفی را مطابق با تقاضاهای صنعتی تضمین می… ادامه خواندن کمپرسورهای اسکرو روتاری سری L و ویژگی های آن ها

کمپرسور اسکرو روتاری کامپیر و ویژگی های آن

کمپرسور اسکرو روتاری کامپیر نوعی کمپرسور است که در بیشتر مواقع، صنایع بزرگ و کوچک به برای تامین ثابت هوای فشرده شده با کیفیت بالابه آن تکیه می کنند. کمپرسور های L15، L18 و L22 خروجی از ۶۵ تا ۱۳۰ cfm در فشاری بین ۷۵ و ۱۹۰ psig فراهم می کنند و همه این مدل… ادامه خواندن کمپرسور اسکرو روتاری کامپیر و ویژگی های آن

درایر هوای کمپرسور و انواع مختلف آن چیست ؟

درایر هوای کمپرسور وسیله ای می باشد که بخار را از هوای فشرده حذف می کند. درایر هوا معمولا در بعد وسیعی از صنایع با قابلیت های فراوان کاربرد دارند. فرآیند فشرده سازی هوا آلاینده های موجود در هوا را غلیظ می کند که شامل بخار آب هم می شود. همین نقطه شبنم موجود در… ادامه خواندن درایر هوای کمپرسور و انواع مختلف آن چیست ؟

کمپرسور های VMX و VMY و نوع کاربرد آن ها

کمپرسور های VMX و VMY و نوع کاربرد آن ها : کمپرسور های VMX و VMY از نوع کمپرسورهای اسکرو اویل اینجکت می باشد. کمپرسور های VMX یکی از پرفروش ترین کمپرسورها با تزریق روغن در سطح اروپا و جهان بوده است که به منظور افزایش فشار هوا و گازهای خنثی بر روی پکیج های… ادامه خواندن کمپرسور های VMX و VMY و نوع کاربرد آن ها

کمپرسور هوای پرتال و راه های انتخاب آن ؟

۱- وسایلی که نیاز دارند از هوا استفاده کنند را بررسی نمایید. به ویژه، به فشار و حجم فشاری که نیاز دارید توجه کنید. اگر کمپرسور هوای پرتال برای مثال برای نقاشی با قلم مو در سطح کوچک مورد نیاز است ظرفیت مخزن ۵ لیتر و حدود ۳۰psi فشار، هوای پایداری که مورد نیاز است… ادامه خواندن کمپرسور هوای پرتال و راه های انتخاب آن ؟

قبل از راه اندازی کمپرسور هوا چکار کنیم؟

قبل از راه اندازی کمپرسور هوا در کشتی باید به موارد زیر توجه کنید: ۱) روغن لوب را در چاهک قرارگیری میل لنگ با ابزارهایی نظیر نوار یا چشم شیشه ای بررسی کنید. ۲) هر دریچه دستی در خط تخلیه بار است باید در حالت باز قرار گرفته شده باشد. ۳) همه دریچه های تخلیه… ادامه خواندن قبل از راه اندازی کمپرسور هوا چکار کنیم؟

در طول عملیات تخلیه کمپرسور باید چکار کنیم؟

در طول عملیات تخلیه کمپرسور را در زمینه های ذیل بررسی کنید: ۱) بررسی کنید که فشارسنج عدد درست فشار روغن لوب، فشار آب و غیره را نشان دهد یا نه؟ ۲) هر نوع نشت روغن یا آب لوب را بررسی کنید. ۳) هر نوع صدای غیرمعمولی مانند ضربه خوردن را بررسی کنید. ۴) اگر… ادامه خواندن در طول عملیات تخلیه کمپرسور باید چکار کنیم؟

واحد هوا ساز کمپرسور چیست و وظیفه آن چه می باشد؟

کیفیت واحد هوا ساز کمپرسور یکی از معیار های سنجش مرغوبیت و کیفیت کمپرسور می باشد که به تفصیل آن می پردازیم: بی شک مهمترین بخش یک کمپرسور، واحد هوا ساز کمپرسور ( بلوک سیلندر) می باشد. وظیفه این قسمت فشرده سازی هوا درون مخزن کمپرسور است. صدا ، لرزش ، کارکرد صحیح کمپرسور همگی… ادامه خواندن واحد هوا ساز کمپرسور چیست و وظیفه آن چه می باشد؟

الکتروموتور استفاده شده در کمپرسور چگونه است

الکتروموتور استفاده شده در کمپرسور یکی دیگر از معیارهای سنجش مرغوبیت و کیفیت کمپرسور می باشد که به تفصیل آن می پردازیم: نکته قابل توجه در خصوص الکتروموتور ها میزان مس بکار رفته در سیم پیچی الکتروموتور می باشد. در الکتروموتورهای بی کیفیت میزان مس، کمتر از حد استاندارد است . از این رو مقاومت… ادامه خواندن الکتروموتور استفاده شده در کمپرسور چگونه است

کمپرسورهای با قدرت برودتی زیاد از چه نوعی هستند؟

کمپرسورهای با قدرت برودتی زیاد از چه نوعی هستند : این نوع کمپرسورها جز کمپرسورهای پیستونی تراکم یک مرحله ای می باشند. کمپرسورهای با قدرت برودتی زیاد همگی مستقیم الجریان و دارای قدرت برودتی ۱۰۰۰۰۰ و ۴۰۰۰۰۰ کیلو کالری در ساعت بوده و در دو گروه ساخته می شوند: گروه اول با آمونیاک و فریون… ادامه خواندن کمپرسورهای با قدرت برودتی زیاد از چه نوعی هستند؟